Рішення №40 від 29.05.2026 р. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Петруку М.Г.
Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст
Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст

АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
Сімдесят четверта сесія Восьмого скликання
29.05.2026 №40
Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Петруку М.Г.
Розглянувши заяву громадянина Петрука Миколи Геннадійовича, жителя м.Андрушівка, пров.—–, іден. номер —– про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для городництва загальною площею 0,30 га в с.Антопіль, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-4800437762026 від 07.05.2026 року, рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 93, 122, 124, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про державний земельний кадастр», «Про оренду землі», міська рада
ВИРІШУЄ:
1.Затвердити Петруку Миколі Геннадійовичу проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для городництва загальною площею 0,30 га в с.Антопіль.
2.Передати громадянину Петруку Миколі Геннадійовичу в оренду терміном на 7(сім) років земельну ділянку для городництва загальною площею 0,30 га, кадастровий номер 1820380400:01:002:0131.
3.Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 5(п’ять) відсотків нормативної грошової оцінки.
4.Громадянину Петруку Миколі Геннадійовичу в місячний термін провести оформлення права оренди на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та секретаря ради Ольгу ПРОКОПЕНКО.
Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА
