Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №40 від 24.03.2023 р. Про затвердження переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами.

24 Березень 2023

Рішення №40 від 24.03.2023 р. Про затвердження переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцята сесія                                                                           Восьмого скликання

24.03.2023                                                                                                                               №40

Про затвердження переліку земельних ділянок

для продажу права оренди на земельних торгах

у формі аукціону окремими лотами

          З метою забезпечення ефективного використання земельного фонду Андрушівської територіальної громади в рамках ринкових умов та виконання завдань по наповненню бюджету, враховуючи інвестиційну привабливість земельних ділянок, враховуючи рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 127, 134-139 Земельного кодексу України, міська рада

ВИРІШУЄ:

1.Затвердити перелік земельних ділянок комунальної власності Андрушівської міської ради для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами згідно додатку.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА


Повний текст додатків доступний в оригіналі документу за посиланням вище