Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Рішення №40 від 23.04.2021 р. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Бенківській О.В.

23 Квітень 2021

Рішення №40 від 23.04.2021 р. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Бенківській О.В.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сьома сесія Восьмого скликання

23.04.2021 №40

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Бенківській О.В.

Розглянувши заяву громадянки Бенківської Ольги Валеріївни, жительки м. Житомир, пров. 5-й Західний,20, (іден. номер 3180716606) про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,50 га. в м.Андрушівка, пров.Шевченка,10, враховуючи Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №28905293 від 08.11.2018 року та рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 22, 118, 121,134 п.2 Земельного кодексу України, ст. 19, 50 Закону України «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати громадянці Бенківській Ользі Валеріївні дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність, для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,50 га в м.Андрушівка, пров.Шевченка,10 із земель запасу Андрушівської міської ради.
  2. Громадянці Бенківській Ользі Валеріївні замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.).

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА