Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №4 від 31.08.2023 р. Про внесення змін до Переліку Першого типу об’єктів комунального майна Андрушівської міської ради, затвердженого рішенням сьомої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 23.04.2021 №11 (зі змінами)

31 Серпень 2023

Рішення №4 від 31.08.2023 р. Про внесення змін до Переліку Першого типу об’єктів комунального майна Андрушівської міської ради, затвердженого рішенням сьомої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 23.04.2021 №11 (зі змінами)

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять п’ята сесія                                                               Восьмого скликання

31.08.2023                                                                                                   №4

Про внесення змін до Переліку Першого типу об’єктів комунального майна Андрушівської міської ради, затвердженого рішенням сьомої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 23.04.2021 №11 (зі змінами)

Керуючись ст.ст.4, 6, 12, 13 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», п.14 Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна», п.31 ст.26, п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради №530 від 10.08.2023, рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин, міська рада

ВИРІШУЄ:

          1.Внести зміни до Переліку першого типу об’єктів комунального майна Андрушівської міської територіальної громади для передачі майна в оренду через проведення аукціону, а саме:

          «замінити в рядку №6 з «орендодавець – Андрушівська міська лікарня, частина нежитлової будівлі (кабінет) Андрушівської міської лікарні, площею 20,35 м2, що знаходиться за адресою: м.Андрушівка, вул.Тітова, 34, Бердичівського району, Житомирської області з призначенням: «всі види цільового використання майна, які не заборонені чинним законодавством та не створюють шкідливих умов праці іншим користувачам» на «орендодавець -Андрушівська міська лікарня, частина нежитлової будівлі (кабінет) Андрушівської міської лікарні, площею 50 м2, що знаходиться за адресою: м.Андрушівка, вул.Героїв Чорнобиля, 34, Бердичівського району, Житомирської області з призначенням: «всі види цільового використання майна, які не заборонені чинним законодавством та не створюють шкідливих умов праці іншим користувачам».

          2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира ГОРКУНА.

Міський голова                                                                         Галина БІЛЕЦЬКА