Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №4 від 30.06.2023 р. Про внесення змін до фінансового плану КП Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС» на 2023 рік.

30 Червень 2023

Рішення №4 від 30.06.2023 р. Про внесення змін до фінансового плану КП Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС» на 2023 рік.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять третя  сесія                                                               Восьмого скликання

30.06.2023                                                                                                   №4

Про внесення змін до фінансового

плану КП Андрушівської міської

ради «КОМСЕРВІС» на 2023 рік

Керуючись ст.ст.26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.78 Господарського Кодексу України, наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки»,  враховуючи рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, міська рада

ВИРІШУЄ:

  1. Внести зміни до фінансового плану на 2023 рік КП АМР «КОМСЕРВІС»,  що додаються.

      2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів (Дмитро Ткаченко) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Горкуна.

Міський голова                                                                       Галина БІЛЕЦЬКА