Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №4 від 28.06.2024 р. Про внесення змін до рішення тридцять дев’ятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 30.11.2023 року №4 «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Андрушівської міської територіальної громади на 2024 рік».

28 Червень 2024

Рішення №4 від 28.06.2024 р. Про внесення змін до рішення тридцять дев’ятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 30.11.2023 року №4 «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Андрушівської міської територіальної громади на 2024 рік».

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок сьома сесія                                                                  Восьмого скликання

28.06.2024                                                                                            №4

Про внесення змін до рішення тридцять дев’ятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 30.11.2023 року №4 «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Андрушівської міської територіальної громади на 2024 рік»  

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою поліпшення якості житлово-комунальних послуг, проведення поточного ремонту покрівлі насосної станції та поточного ремонту покрівлі фільтраційної споруди станції II підйому подачі питної води водного господарства комунального підприємства Андрушівської міської ради «Комсервіс», враховуючи лист КП АМР «Комсервіс» №229 від 18.06.2024 року, рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів,  міська рада

ВИРІШУЄ:

1.Внести зміни до рішення тридцять дев’ятої сесії  Андрушівської міської ради восьмого скликання від 30.11.2023 року №4 «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Андрушівської міської територіальної громади на 2024 рік», а саме:

графу 2 додатку 2 до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Андрушівської міської територіальної громади на 2024 рік доповнити п.18: «поточний ремонт покрівлі фільтраційної  споруди станції II підйому подачі питної води водного господарства комунального підприємства Андрушівської міської ради «Комсервіс» та  п.19 «поточний ремонт покрівлі насосної станції II підйому подачі питної води водного господарства комунального підприємства Андрушівської міської ради «Комсервіс».

Вказані роботи провести у 2024 році у межах фінансового ресурсу.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира ГОРКУНА.

Міський голова                                                                         Галина БІЛЕЦЬКА