Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №39 від 29.01.2021 р. Про затвердження положення про Службу у справах дітей Андрушівської міської ради у новій редакції.

29 Січень 2021

Рішення №39 від 29.01.2021 р. Про затвердження положення про Службу у справах дітей Андрушівської міської ради у новій редакції.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Четверта сесія Восьмого скликання

29.01. 2021 №39

Про затвердження положення про Службу у справах дітей Андрушівської міської ради у новій редакції.  

Відповідно до ст. 26, 54,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення другої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 23.12.2020 №7 «Про утворення виконавчих органів Андрушівської міської ради та затвердження їх положень» враховуючи рекомендації постійної комісії з питань законності, правопорядку, запобігання корупції, депутатської етики та місцевого самоврядування, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити положення про Службу у справах дітей Андрушівської міської ради у новій редакції (додається).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань  законності, правопорядку, запобігання корупції, депутатської етики та місцевого самоврядування (Савенко О.Ю.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Демченка С.Д.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА


Додаток — Положення про Службу у справах дітей Андрушівської міської ради