Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №39 від 26.05.2023 р. Про відмову у внесення змін до рішень двадцять восьмої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 20.01.2023 року №26, №27.

26 Травень 2023

Рішення №39 від 26.05.2023 р. Про відмову у внесення змін до рішень двадцять восьмої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 20.01.2023 року №26, №27.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять друга сесія                                                                    Восьмого скликання

26.05.2023                                                                                                             №39

Про відмову у внесення змін до

рішення двадцять дев’ятої сесії

Андрушівської міської ради восьмого

скликання від 24.02.2023року №73

          Розглянувши лист громадянина Махінчука Василя Миколайовича, жителя с.Гальчин, вул.——- про зменшення орендної плати за оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі загальною площею 1,1538 га в с.Гальчин, вул.Центральна, 1, враховуючи рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду землі», міська рада

ВИРІШУЄ:

1.Відмовити у внесенні змін до рішення двадцять дев’ятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 24.02.2023 року №73 «Про передачу в оренду земельної ділянки Махінчуку В.М.» щодо зменшення орендної плати за земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі загальною площею 1,1538 га в с.Гальчин, вул.Центральна, 1, кадастровий номер ——-.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА