Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №38 від 26.01.2024 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу в постійне користування Андрушівській міській бібліотеці (с. Павелки, пров. Високий, 1-А)

26 Січень 2024

Рішення №38 від 26.01.2024 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу в постійне користування Андрушівській міській бібліотеці (с. Павелки, пров. Високий, 1-А)

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок перша сесія                                                                             Восьмого скликання

26.01.2024                                                                                                                                    №38

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо інвентаризації

земельної ділянки та передачу в постійне

користування Андрушівській міській

бібліотеці (с.Павелки, пров.Високий, 1-А)

          Розглянувши клопотання Андрушівської міської бібліотеки, м.Андрушівка, вул.Київська, 13, код ЄДРПОУ 36532770 про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачею в постійне користування загальною площею 0,0436 га для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування в с.Павелки, пров.Високий, 1-А, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-6300759052023 від            20.12.2023 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 92, 126, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в с.Павелки, пров.Високий, 1-А, загальною площею 0,0436 га.

2. Передати Андрушівській міській бібліотеці в постійне користування земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування загальною площею 0,0436 га, кадастровий номер 1820387800:01:002:0253.

3. Андрушівській міській бібліотеці провести оформлення речового права на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро Рудюк) та секретаря ради Ольгу Прокопенко.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА