Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Рішення №37 від 23.04.2021 р. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Грицюк Г.А.

23 Квітень 2021

Рішення №37 від 23.04.2021 р. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Грицюк Г.А.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сьома сесія Восьмого скликання

23.04.2021 №37

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Грицюк Г.А. 

Розглянувши заяву громадянки Грицюк Галини Андріївни, жительки м. Києва, вул. Закревського, 27А, кв.103 , (іден. номер 1913714080) про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,13 га в с.Міньківці, вул.Кооперативна, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 22, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 50 Закону України «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати громадянці Грицюк Галині Андріївні дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,13 га в с. Міньківці по вул. Кооперативна із земель запасу  Андрушівської міської ради с.Міньківці.
  2. Громадянці Грицюк Галині Андріївні замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.).

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА