Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №36 від 26.05.2023 р. Про продовження терміну дії рішення тринадцятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 29.10.2021 №55 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ПП «Яроповичі».

26 Травень 2023

Рішення №36 від 26.05.2023 р. Про продовження терміну дії рішення тринадцятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 29.10.2021 №55 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ПП «Яроповичі».

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять друга сесія                                                                   Восьмого скликання

26.05.2023                                                                                                                                    №36

Про надання дозволу на проведення інвентаризації

земельних ділянок під господарськими будівлями і

дворами за межами населеного пункту

с.Нехворощ, вул.Центральна,1А

          З метою формування земельних ділянок комунальної власності під господарськими будівлями і дворами за межами населеного пункту с.Нехворощ, вул.Центральна,1а та внесення інформації до Державного земельного кадастру,  враховуючи рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 791, 83 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 22, 35, 57 Закону України «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШУЄ:

1.Провести інвентаризацію земельних ділянок під господарськими будівлями і дворами, що належали до земель колективної власності колишнього КСП «Нехворощанське» (припинене як юридична особа), з метою встановлення меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням встановлення характеристик земель, необхідних для ведення Державного земельного кадастру, здійснення державного контролю за використанням та охороною земель і прийняття на їх основі відповідних рішень для подальшого оформлення на них правовстановлюючих документів.

2.Надати Андрушівській міській раді дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під будівлями, спорудами, іншими об’єктами нерухомого майна(під господарськими будівлями і дворами колишнього КСП «Нехворощанське» орієнтовою площею 27,00 га за межами населеного пункту с.Нехворощ, вул.Центральна, 1а.

3. Дозволити Андрушівській міській раді замовити та виготовити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА