Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №35 від 24.03.2023 р. Про припинення права оренди та передачу в оренду земельної ділянки Гринишиній В.В.

24 Березень 2023

Рішення №35 від 24.03.2023 р. Про припинення права оренди та передачу в оренду земельної ділянки Гринишиній В.В.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцята сесія                                                                        Восьмого скликання

24.03.2023                                                                                                                             №35

Про припинення права оренди та передачу

в оренду земельної ділянки Гринишиній В.В.

          Розглянувши заяву громадянки Гринишиної Віри Вікторівни, жительки с.Гальчин, вул.—-, іден.номер —- про продовження терміну дії оренди на земельну ділянку загальною площею 0,4614 га в м.Андрушівка, вул.—-, враховуючи рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 93, 124, 126, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі»», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Припинити Гринишиній Вірі Вікторівні право оренди землі реєстраційний №——- від 22.06.2017 року на земельну ділянку для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, загальною площею 0,4614 га в м.Андрушівка, вул.—– в зв’язку із закінченням терміну дії договору оренди.

2. Передати Гринишиній Вірі Вікторовні в оренду терміном на 5(п’ять) років земельну ділянку для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, загальною площею 0,4614га в м.Андрушівка, вул.——, кадастровий номер ——-.

3. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 5(п’ять) відсотків нормативної грошової оцінки.

4. Громадянці Гринишиній Вірі Вікторовні в місячний термін провести оформлення права оренди на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА