Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №34 від 28.06.2024 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Корнійчуку Д.М.

28 Червень 2024

Рішення №34 від 28.06.2024 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Корнійчуку Д.М.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок сьома сесія                                                                             Восьмого скликання

28.06.2024                                                                                                №34

Про надання дозволу на розробку

проєкту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки з метою передачі у

власність Корнійчуку Д.М.

         Розглянувши заяву громадянина Корнійчука Дмитрія Миколайовича, жителя м.Житомир, вул.——-, іден.номер ——- про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,40 га в с.Гальчин, вул.——-, враховуючи свідоцтво про право на спадщину за законом від 04.08.2023 року, Витяг з Державного реєстру речових прав №51257619 від 04.08.2023 року, Акт обстеження земельної ділянки в с.Гальчин, вул.——– від 18.06.2024 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 22, 118, 121, пп.5 п.27 Перехідних Положень Земельного кодексу України, ст.ст.19, 50 Закону України «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Надати громадянину Корнійчуку Дмитрію Миколайовичу дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,____ га в с.Гальчин, вул.—— із земель запасу (під господарськими будівлями і дворами).

         2. Дозволити громадянину Корнійчуку Дмитрію Миколайовичу замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно чинного законодавства.

         3. Термін дії рішення – 6 (шість) місяців.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та секретаря ради Ольгу ПРОКОПЕНКО.

Міський голова                                                                     Галина БІЛЕЦЬКА