Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №32 від 26.05.2023 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Огіру І.А.

26 Травень 2023

Рішення №32 від 26.05.2023 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Огіру І.А.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять друга сесія                                                                  Восьмого скликання

26.05.2023                                                                                                                                    №32

Про надання дозволу на розробку

технічної документації із землеустрою

щодо інвентаризації земельної ділянки

КЗПО «Будинок дитячої творчості» АМР

          Розглянувши клопотання Комунального закладу позашкільної освіти «Будинок дитячої творчості» Андрушівської міської ради, м.Андрушівка, вул.Київська, 21, код ЄДРПОУ 39598608 про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в м.Андрушівка, вул.Київська, 21 та вул.Київська, 19А, враховуючи витяг з Державного реєстру речових прав №332018586 від 11.05.2023 року, Інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно №47508483 від 20.07.2022 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 791, 83 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 35, 57 Закону України «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Надати Комунальному закладу позашкільної освіти «Будинок дитячої творчості» дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти загальною площею 0,16 га в м.Андрушівка, вул.Київська, 21, загальною площею 0,18 га в м.Андрушівка, вул.Київська, 19А.

2. Дозволити Комунальному закладу позашкільної освіти «Будинок дитячої творчості» замовити та виготовити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА