Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №31 від 26.05.2023 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки Андрушівському міському Будинку культури.

26 Травень 2023

Рішення №31 від 26.05.2023 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки Андрушівському міському Будинку культури.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять друга сесія                                                                  Восьмого скликання

26.05.2023                                                                                                             №31

Про внесення змін до рішення тридцятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 24.03.2023 року №18 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки Антопільській гімназії»

          Заслухавши інформацію начальника відділу земельних відносин та екології Андрушівської міської ради Байбули Наталії, враховуючи погодження меж земельної ділянки з суміжними землекористувачами, рекомендації постійної комісії, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 791, 83 Земельного кодексу України, міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Внести зміни до рішення тридцятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 24.03.2023 року №18 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки Антопільській гімназії», а саме: в пункті 1 рішення цифру «0,70» замінити на цифру «0,80».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА