Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №30 від 26.05.2023 р. Про відмову у внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 24.02.2023року №73.

26 Травень 2023

Рішення №30 від 26.05.2023 р. Про відмову у внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 24.02.2023року №73.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять друга сесія                                                                  Восьмого скликання

26.05.2023                                                                                                                                     №30

Про внесення змін до рішення тридцять першої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 28.04.2023 року №31 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в с.Камені, вул.Молодіжна, 1-А»

          Заслухавши інформацію начальника відділу земельних відносин та екології Андрушівської міської ради Байбули Наталії, враховуючи погодження меж земельної ділянки з суміжними землекористувачами, рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 791, 83 Земельного кодексу України, міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Внести зміни до рішення тридцять першої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 28.04.2023 року №31 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки с.Камені, вул.Молодіжна, 1-А», а саме: в пункті 1 рішення цифру «0,50» замінити на цифру «0,60».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА