Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №3 від 28.10.2022 р. Про безоплатну передачу трактора на баланс КП АМР «КОМСЕРВІС»

28 Жовтень 2022

Рішення №3 від 28.10.2022 р. Про безоплатну передачу трактора на баланс КП АМР «КОМСЕРВІС»

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять п’ята сесія

Восьмого скликання

28.10.2022

№3

Про безоплатну передачу трактора на баланс КП АМР «КОМСЕРВІС»

Відповідно до пп.2, 5 статті 60, статті 59 Закону України  «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  розглянувши листи директора Андрушівського ліцею №2 Андрушівської міської ради, КП АМР «КОМСЕРВІС», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на безоплатну передачу з балансу Андрушівського ліцею №2 Андрушівської міської ради на баланс комунального підприємства Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС» трактора Т-40-М з державним номером 54-29 ЖБ.
  2. Керівникам та бухгалтерам установ, вказаних в пункті 1 цього рішенння, передачу оформити згідно з вимогами діючого законодавства та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина  БІЛЕЦЬКА