Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №3 від 28.04.2023 р. Про надання згоди на списання основних засобів – спецтранспорту (автовишка), що перебуває на балансі КП Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС»

28 Квітень 2023

Рішення №3 від 28.04.2023 р. Про надання згоди на списання основних засобів – спецтранспорту (автовишка), що перебуває на балансі КП Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС»

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять перша  сесія                                                                Восьмого скликання

28.04.2023                                                                                                                                                          №3

Про надання згоди на списання основних

засобів – спецтранспорту (автовишка),

що перебуває на балансі КП Андрушівської

міської ради «КОМСЕРВІС»

Відповідно до статей 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку списання об’єктів комунальної власності Андрушівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням двадцять сьомої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 16.12.2022 року, враховуючи лист КП АМР «КОМСЕРВІС» від 05.04.2023 року №06/150 та рекомендації постійної комісії, міська рада

ВИРІШУЄ:

          1.Надати згоду на списання основних засобів – спецтранспорту (автовишка – ГАЗ-52-04, номерний знак 38 39 ЖИЛ, 1983 року випуску), що перебуває на балансі КП Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС» у зв’язку з непридатністю до подальшого використання.

          2. Затвердити акт списання транспортних засобів (спецтранспорту: автовишка – ГАЗ-52-04, номерний знак 38 39 ЖИЛ, 1983 року випуску) (додається).

          3.Списання основних засобів оформити відповідно до чинного законодавства України.

          4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (голова комісії Рудюк П.М.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира ГОРКУНА.

Міський голова                                                                    Галина БІЛЕЦЬКА