Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №3 від 23.07.2021 р. Про надання пільг особам з інвалідністю по зору І-ІІ групи

23 Липень 2021

Рішення №3 від 23.07.2021 р. Про надання пільг особам з інвалідністю по зору І-ІІ групи

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Десята сесія

Восьмого скликання        

23.07.2021

№3  

Про надання пільг особам з інвалідністю по зору І-ІІ групи

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», розпорядження голови Житомирської обласної  державної адміністрації від 23.04.2001 №275 «Про надання пільг інвалідам по зору»,   враховуючи рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати пільги особам з інвалідністю по зору І-ІІ групи в розмірі 50 відсотків вартості житлово-комунальних послуг (газ, електроенергія та інші види послуг), в межах норм, передбачених чинним законодавством.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів (Ткаченко Д.В.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Демченка С.Д.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА