Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №29 від 30.06.2023 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу в постійне користування Андрушівському міському центру розвитку дитини «Дюймовочка».

30 Червень 2023

Рішення №29 від 30.06.2023 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу в постійне користування Андрушівському міському центру розвитку дитини «Дюймовочка».

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять третя сесія                                                                   Восьмого скликання

30.06.2023                                                                                                 №29

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу в постійне користування Андрушівському міському центру розвитку дитини «Дюймовочка»

          Розглянувши клопотання Андрушівського міського центру розвитку дитини «Дюймовочка», м.Андрушівка, вул.Заводська, 8, іден.код 26479282 про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки з передачею в постійне користування загальною площею 0,7664 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в м.Андрушівка, вул.Заводська, 8, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-0700387302023 від 13.06.2023 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 92, 126, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в м.Андрушівка вул.Заводська, 8, загальною площею 0,7664 га.

2. Передати Андрушівському міському центру розвитку дитини «Дюймовочка» в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти земельну ділянку загальною площею 0,7664 га, кадастровий номер 1820310100:01:027:0193.

3. Андрушівському міському центру розвитку дитини «Дюймовочка» провести оформлення речового права на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                          Галина БІЛЕЦЬКА