Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №27 від 26.05.2023 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду ФОП Кучеренку Я.В.

26 Травень 2023

Рішення №27 від 26.05.2023 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду ФОП Кучеренку Я.В.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять друга сесія                                                                    Восьмого скликання

26.05.2023                                                                                                             №27

Про надання дозволу на розробку проєкту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки

з метою передачі в оренду Курсону І.Л.

             Розглянувши заяву громадянина Курсона Івана Леонідовича, жителя с.Гальчин, вул.--------------  про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для обслуговування індивідуального гаража орієнтовною площею 0,0050га за межами м.Андрушівка, вул.Вобяна, 15б, враховуючи Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №48961889 від 12.01.2023 року, рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 122, 123, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 50 Закону України «Про землеустрій», міська рада
 

ВИРІШУЄ:

1. Надати громадянину Курсону Івану Леонідовичу дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для обслуговування індивідуального гаража орієнтовною площею   0,0050 га в м.Андрушівка, вул.Вобяна, 15б.

2. Дозволити громадянину Курсону Івану Леонідовичу замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно чинного законодавства.

3. Термін дії рішення – 6 (шість) місяців.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА