Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №260 від 09.12.2022 р. Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану

09 Грудень 2022

Рішення №260 від 09.12.2022 р. Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 09 грудня 2022 р.

№260

Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану

Враховуючи вимоги указів Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), статей 3,4,8,15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 22 Закону України «Про зайнятість населення», Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року №753 (далі – Порядок), на виконання розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 25.11.2022 №344 «Про організацію суспільно корисних робіт на території Житомирської області», листа Бердичівської районної військової адміністрації від 01.12.2022 № 01-6/1965, з метою ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, що виникли в період воєнного стану та їх наслідків, у зв’язку з продовженням військової агресії з боку російської федерації проти України, задоволення потреб Збройних Сил, інших військових формувань та сил цивільного захисту, забезпечення функціонування національної економіки та системи забезпечення життєдіяльності населення, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

 1. Запровадити трудову повинність та організувати суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану на території Андрушівської  міської територіальної громади (далі – суспільно корисні роботи).
 2. Залучати до суспільно корисних робіт працездатних осіб, у тому числі осіб, що не підлягають призову на військову службу, які за віком і станом здоров’я не мають обмежень до роботи в умовах воєнного стану (крім працездатних осіб, що залучені до роботи в оборонній сфері та сфері забезпечення життєдіяльності населення і заброньовані за підприємствами у період воєнного стану, а саме:
  • зареєстрованих безробітних та інших незайнятих осіб, зокрема внутрішньо переміщених;
  • працівників функціонуючих в умовах воєнного стану підприємств (за погодженням з їх керівниками), що не залучені до виконання мобілізаційних завдань (замовлень) та не зараховані до складу об’єктових формувань цивільного захисту, у порядку переведення (за потреби);
  • осіб, зайнятих в особистому селянському господарстві (за потреби);
  • студентів вищих, учнів та слухачів професійно-технічних навчальних закладів (за потреби);
  • осіб, які забезпечують себе роботою самостійно (за потреби).
 3. Затвердити перелік видів суспільно корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного стану, до виконання яких залучаються працездатні особи на території Андрушівської міської територіальної громади згідно з додатком 1.
 4. Затвердити перелік замовників (підприємств, установ, організацій) суспільно корисних робіт та визначити межі територій, транспортні маршрути та об’єкти, де планується виконання зазначених робіт, строк виконання, орієнтовну чисельність осіб, критерії їх відбору, місце і час збору та посадових осіб, які відповідають за інформування, оповіщення та збір працездатних осіб, що залучаються до виконання суспільно корисних робіт відповідно Порядку згідно з додатком 2.
 5. Андрушівській філії Житомирського обласногоцентру зайнятості сприяти залученню зареєстрованих безробітних осіб до виконання суспільно корисних робіт відповідно Порядку.
 6. Фінансування суспільно корисних робіт, що виконуються зареєстрованими безробітними, здійснити за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, передбачених для виконання громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, коштів місцевих бюджетів, замовників (підприємств, установ, організацій). Фінансування суспільно корисних робіт здійснити шляхом спрямування коштів на оплату праці у розмірі мінімальної заробітної плати, сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, оплату проїзду в межах регіону до місця виконання робіт та у зворотному напрямку (у разі потреби), відповідно Порядку.
 7. У разі залучення до суспільно корисних робіт зареєстрованих безробітних замовнику (підприємству, установі, організації) укласти договір про організацію та фінансування суспільно корисних робіт з Андрушівською філією Житомирського обласного центру зайнятості.
 8. З кожною особою, залученою до суспільно корисних робіт, укласти строковий трудовий договір.
 9. Довести дане рішення до відома населення через засоби масової інформації шляхом оприлюднення на офіційному вебсайті Андрушівської міської ради відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».
 10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира ГОРКУНА.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА


Додатки:

 1. Перелік видів суспільно корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного стану, до виконання яких залучаються працездатні особи на території Андрушівської міської територіальної громади
 2. Перелік замовників (підприємств, установ, організацій) суспільно корисних робіт