Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №26 від 25.04.2024 р. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Скрицькому Р.В.

25 Квітень 2024

Рішення №26 від 25.04.2024 р. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Скрицькому Р.В.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок четверта сесія                                                                         Восьмого скликання

25.04.2024                                                                                                   №26

Про затвердження проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки з метою

передачі у власність Скрицькому Р.В.

         Розглянувши заяву громадянина Скрицького Руслана Владиславовича, жителя м.Андрушівка, вул.—–, іден. номер —– про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,2917 га за межами населеного пункту м.Андрушівка, вул.Дмитрівська, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ—– від 05.02.2024 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 121, 122, 124, 126, пп.5 п.27 Перехідних Положень Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити Скрицькому Руслану Владиславовичу проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту м.Андрушівка, вул.—, загальною площею 0,2917 га.

2. Передати Скрицькому Руслану Владиславовичу у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,2917 га, кадастровий номер ——.

3. Громадянину Скрицькому Руслану Владиславовичу провести оформлення речового права на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та секретаря ради Ольгу ПРОКОПЕНКО.

Міський голова                                                                     Галина БІЛЕЦЬКА