Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №26 від 24.03.2023 р. Про передачу в оренду земельної ділянки ПП «ІМПАК»

24 Березень 2023

Рішення №26 від 24.03.2023 р. Про передачу в оренду земельної ділянки ПП «ІМПАК»

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцята сесія                                                                          Восьмого скликання

24.03.2023                                                                                                                               №26

Про передачу в оренду земельної

ділянки ПП «ІМПАК»

          Розглянувши клопотання Приватного підприємства «ІМПАК» м.Андрушівка, вул.—-, код ЄДРПОУ —-про передачу в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 2,7448 га за межами населеного пункту м.Андрушівка, пров.—–, враховуючи договір купівлі-продажу нерухомого майна від 09.07.2015 року, Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №10353156 від 09.07.2015 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 93, 124, 126, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, Законами України «Про державний земельний кадастр», «Про оренду землі», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Передати ПП «ІМПАК» в оренду терміном на 7(сім) років земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 2,7448 га за межами населеного пункту м.Андрушівка, пров.—–, кадастровий номер ——-.

2. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 12(дванадцять) відсотків нормативної грошової оцінки.

3. ПП «ІМПАК» в місячний термін провести оформлення права оренди на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА