Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №250 від 22.10.2021 р. Про взяття на соціальний квартирний облік

22 Жовтень 2021

Рішення №250 від 22.10.2021 р. Про взяття на соціальний квартирний облік

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 22 жовтня 2021 р.

№250

Про взяття на соціальний квартирний облік

Відповідно статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 13 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», постановою Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 року №682 «Деякі питання реалізації Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», розглянувши заяву гр. Поліщук В.М., —- року народження, про взяття її на  соціальний квартирний облік для проживання в соціальному гуртожитку, у якої відсутнє житло на праві власності та на праві користування, згідно протоколу засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 18.10.2021 року № 8, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Взяти на соціальний квартирний облік гр. Поліщук Валентину Миколаївну, —-  року народження за № 29.
  2. Спеціалісту, відповідальному за ведення квартирного обліку Самборській А.О., внести відомості про гр. Поліщук В.М., до  книги обліку осіб, які перебувають у черзі на одержання кімнати в соціальному гуртожитку.
  3. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на заступника міського  голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА