Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №25 від 20.01.2023 р. Про передачу в оренду земельної ділянки Басюку М.В.

20 Січень 2023

Рішення №25 від 20.01.2023 р. Про передачу в оренду земельної ділянки Басюку М.В.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять восьма сесія

Восьмого скликання

20.01.2023

№25

Про передачу в оренду земельної ділянки Басюку М.В.

Розглянувши заяву громадянина Басюка Миколи Васильовича жителя с.Гальчин, ———- про передачу в оренду земельної ділянки загальною площею 20,03 га за межами населеного пункту с.Гальчин, враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ——- від 15.12.2022 року, державний акт на право користування землею Б №—–, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 31, 93, 124, 126 Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШУЄ:

  1. Передати громадянину Басюку Миколі Васильовичу в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років земельну ділянку для ведення фермерського господарства загальною площею 20,03 га, кадастровий номер ——-.
  2. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 3(три)відсотки нормативної грошової оцінки.
  3. Громадянину Басюку Миколі Васильовичу провести оформлення права оренди на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА