Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №25 від 16.12.2022 р. Про припинення дії договору та передачу в оренду земельної ділянки ПрАТ “Київстар”

16 Грудень 2022

Рішення №25 від 16.12.2022 р. Про припинення дії договору та передачу в оренду земельної ділянки ПрАТ “Київстар”

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять сьома сесія

Восьмого скликання

16.12.2022р.

№25

Про припинення дії договору та передачу в оренду земельної ділянки ПрАТ “Київстар”

Розглянувши клопотання ПрАТ “Київстар”, м. Київ, вул. ХХХХХХ, ХХ,  про поновлення договору оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єкту телекомунікацій загальною площею 0,0625 га. в с. Міньківці, враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-6100544622022 від 02.11.2022 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.ст. 12, 93, 124, 126, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, Законами України “Про державний земельний кадастр”, “Про оренду землі”, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити ПрАТ “Київстар” право оренди землі реєстраційний № ХХХХХХХХХХ від ХХХХХХХ року на земельну ділянку для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій загальною площею 0,0625 га в с. Міньківці вул. ХХХХХХХ, в зв’язку із закінченням терміну дії договору оренди.
  2. Передати ПрАТ “Київстар” в оренду терміном на Х(ХХ) років земельну ділянку для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій загальною площею 0,0625га в с. Міньківці вул. ХХХХХХ, кадастровий номер 1820387000:ХХ:ХХХ:ХХХХ.
  3. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі ХХ (ХХХХ) відсотків нормативної грошової оцінки.
  4. ПрАТ “Київстар” в місячний термін провести оформлення права оренди на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА