Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №249 від 22.10.2021 р. Про зняття з соціально квартирного обліку гр. Погорілого М.Ю.

22 Жовтень 2021

Рішення №249 від 22.10.2021 р. Про зняття з соціально квартирного обліку гр. Погорілого М.Ю.

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 22 жовтня 2021 р.

№249

Про зняття з соціально квартирного обліку гр. Погорілого М.Ю

Керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житловим кодексом УРСР, відповідно до  Порядку взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування на такому обліку та зняття з нього, затвердженого Постановою КМУ від 23 липня 2008р. №682, на підставі п.2 ч.1 ст.19 «Про житловий фонд соціального призначення», згідно протоколу засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 18.10.2021 року № 8, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Зняти з соціального квартирного обліку виконавчого комітету Андрушівської міської ради  гр. Погорілого Миколу Юрійовича ,зі складом сім’ї:
    • дружина – Погоріла Тетяна Миколаївна —- р.н.,
    • дочка – Погоріла Ірина Миколаївна  —- р.н.
  2. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на заступника міського  голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА