Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №244 від 22.10.2021 р. Про зміну поштової адреси земельної ділянки

22 Жовтень 2021

Рішення №244 від 22.10.2021 р. Про зміну поштової адреси земельної ділянки

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 22 жовтня 2021 р.

№244

Про зміну поштової адреси земельної ділянки

Керуючись статтями 373, 374, 375 ЦК України, пп.11 п. “а” ст. 37, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомості у м. Андрушівка, затвердженого рішенням виконавчого комітету Андрушівської міської ради від 08.05.2013 року № 45, розглянувши заяву гр. Поліщук Галини Василівни і.п.н. ——, від 07.10.2021 року про зміну адреси земельної ділянки площею 0,10 га, з кадастровим номером —— по вул. —–  у місті Андрушівка Бердичівського району Житомирської області, яка нею була успадкована після смерті чоловіка Поліщука А.С., свідоцтво про право на спадщину за законом від 16.04.2021 року №308, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна згідно витягу з ДРРПНМ ——–, технічний паспорт на (садибний) житловий будинок по вул. —— у місті Андрушівка, Житомирської області, від 14.08.2020 року № —-, належний Поліщуку А.С., враховуючи той факт, що під номером — вже є зареєстрована земельна ділянка площею 0,10 га. із кадастровим номером —–, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна згідно витягу з ДРРПНМ —-,  а також під номером — зареєстровано інший житловий будинок реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна згідно витягу з ДРРПНМ —-, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Змінити поштову адресу земельній ділянці кадастровий номер —— у —–, Бердичівського району, Житомирської області, яка належить Поліщук Галині Василівні,  а саме:

Україна, Житомирська область, Бердичівський район, —-, вул. —- номер — (—–).

2. Відділу комунальної власності, містобудування та архітектури (Комінарець А.О.) забезпечити внесення інформації про присвоєння адреси земельної ділянки до реєстру адрес.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА