Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №24 від 24.03.2023 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки Яроповицького ЗДО «Теремок»

24 Березень 2023

Рішення №24 від 24.03.2023 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки Яроповицького ЗДО «Теремок»

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцята сесія                                                                           Восьмого скликання

24.03.2023                                                                                                                                    №24

Про надання дозволу на розробку технічної

документації із землеустрою щодо інвентаризації

земельної ділянки Яроповицького ЗДО «Теремок»

          Розглянувши клопотання Яроповицького закладу дошкільної освіти «Теремок», с.Яроповичі, вул.Середюка, 1, код ЄДРПОУ 34277661 про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки загальною площею 0,35 га, на якій розташовано будівля закладу в с.Яроповичі, вул.Середюка, 1, враховуючи витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №48703947 від 14.12.2022 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 791, 83 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 35, 57 Закону України «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Надати Яроповицькому закладу дошкільної освіти «Теремок» дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти загальною площею 0,35 га в с.Яроповичі, вул.Середюка, 1.

2. Дозволити Яроповицькому закладу дошкільної освіти «Теремок» замовити та виготовити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА