Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №236 від 18.11.2022 р. Про надання житлової площі в соціальному гуртожитку та видачу ордера

18 Листопад 2022

Рішення №236 від 18.11.2022 р. Про надання житлової площі в соціальному гуртожитку та видачу ордера

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 18 листопада 2022 р.

№236

Про надання житлової площі в соціальному гуртожитку та видачу ордера

Відповідно до пп.2 п “а”, пп.6 п. “б” статті 30, статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ч.1 ст.10,  п.1 ч.1 ст.19  Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», розглянувши заяву жительки міста Андрушівка Чижик Тетяни Фадеївни, яка проживає: м. —, вул.—-, кім.–, згідно протоколу засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 09.11.2022 року № 21, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Надати житлову площу в соціальному гуртожитку  №1 по вул.—-, м. Андрушівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., та видати ордер на заселення житлової площі в соціальному гуртожитку № 1:
    • Чижик Тетяні Фадеївні, склад сім’ї 2 особа, кімната № –, загальна площа 15,9 кв.м.
  2. Уповноважити КП АМР «КОМСЕРВІС» укласти договір найму житлового приміщення у соціальному гуртожитку № 1 із громадянкою Чижик Т.Ф. за формою згідно з  додатком  1 до Типового Положення від сторони наймодавця.
  3. Повідомити особу, зазначену у п.1 даного рішення про те, що зняття в установленому законодавством порядку із соціального квартирного  обліку  особи,  яка  згідно  з  договором  проживає в гуртожитку, є підставою для його розірвання, а також про те, що наймодавець має право вимагати розірвання договору, якщо наймач або інші особи, за дії яких він відповідає, використовують житлове  приміщення  не  за  призначенням  або  порушують  правила користування такими приміщеннями.
  4. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на заступника міського  голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

В.о.міського голови
секретар міської ради                                                              Ольга ПРОКОПЕНКО