Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №23 від 26.05.2023 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду Гринишину Є.Я.

26 Травень 2023

Рішення №23 від 26.05.2023 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду Гринишину Є.Я.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять друга сесія                                                                    Восьмого скликання

26.05.2023                                                                                                             №23

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

з метою передачі в оренду ФОП Кучеренку Я.В.

          Розглянувши заяву громадянина Кучеренка Ярослава Валерійовича, жителя с.Антопіль, вул.——- про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі загальною площею 0,64 га в м.Андрушівка, вул.Лисенко, 8а, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ—– від 25.04.2023 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 93, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про державний земельний кадастр», «Про оренду землі», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити Кучеренку Ярославу Валерійовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м.Андрушівка, вул.Лисенко, 8а, загальною площею 0,64 га.

2. Передати ФОП Кучеренку Ярославу Валерійовичу в оренду терміном на 3(три) роки земельну ділянку для будівництва і обслуговування будівель торгівлі загальною площею 0,64 га в м.Андрушівка, вул.Лисенко, 8а, кадастровий номер ——.

3. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі_________() відсотки нормативної грошової оцінки.

4. ФОП Кучеренку Ярославу Валерійовичу в місячний термін провести оформлення права оренди на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА