Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №23 від 25.04.2024 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Климику В.А.

25 Квітень 2024

Рішення №23 від 25.04.2024 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Климику В.А.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок четверта сесія                                                                          Восьмого скликання

25.04.2024                                                                                                  №23

Про відмову в наданні дозволу на

розробку проєкту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки з метою

передачі в оренду Климику В.А.

         Розглянувши заяву громадянина Климика Віктора Анатолійовича, жителя м.Андрушівка, вул.—–, іден. номер —— про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для городництва орієнтовною площею 0,60 га в м.Андрушівка (за межами населеного пункту в районі Стаськова гребля), враховуючи Акт обстеження земельної ділянки за межами м.Андрушівка в районі Стаськова гребля від 11.04.2024 року, рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 36, 122, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про адміністративну процедуру», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Відмовити Климику Віктору Анатолійовичу в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для городництва орієнтовною площею 0,60 га за межами населеного пункту м.Андрушівка (в районі Стаськова гребля), в зв’язку з невідповідністю місця розташування земельної ділянки вимогам законів.

2. Повідомити Климика Віктора Анатолійовича, про його право, відповідно до ч.1 ст.78, ч.3 ст.79, ст.80 Закону України «Про адміністративну процедуру», на оскарження цього рішення в судовому порядку.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та секретаря ради Ольгу ПРОКОПЕНКО.

Міський голова                                                                     Галина БІЛЕЦЬКА