Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №22 від 26.02.2021 р. Про внесення змін до рішення другої сесії восьмого скликання від 23 грудня 2020 року “Про встановлення плати для батьків за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та закладах загальної середньої освіти Андрушівської міської ради”

26 Лютий 2021

Рішення №22 від 26.02.2021 р. Про внесення змін до рішення другої сесії восьмого скликання від 23 грудня 2020 року “Про встановлення плати для батьків за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та закладах загальної середньої освіти Андрушівської міської ради”

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

П’ята сесія Восьмого скликання

26.02.2021 №22

Про внесення змін до рішення другої сесії восьмого скликання від 23 грудня 2020 року №21 «Про встановлення плати для батьків за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та закладах загальної середньої освіти Андрушівської міської ради»

На виконання Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», Закону України від 16.01.2020 № 474 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб»керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних закладів», з метою забезпечення здоров’я дітей, для якісної організації харчування, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення другої сесії восьмого скликання від  23 грудня  2020 року № «Про встановлення плати для батьків за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та закладах загальної середньої освіти Андрушівської міської ради», а саме:
    1. Пункт 3 рішення доповнити словами: – батьків дітей з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.
    2. Пункт 5 рішення доповнити словами: дітей з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.
  2. Управлінню фінансів міської ради передбачити у міському бюджеті кошти для забезпечення харчування пільгових категорій дітей.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, охорони здоров’я, фізичного виховання, культури та соціальної політики та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Демченка С.Д.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА