Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №22 від 25.04.2024 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ГО «Міньковецька»

25 Квітень 2024

Рішення №22 від 25.04.2024 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ГО «Міньковецька»

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок четверта сесія                                                                          Восьмого скликання

25.04.2024                                                                                                    №22

Про відмову в наданні дозволу

на розробку проєкту землеустрою

щодо відведення земельної

ділянки ГО «Міньковецька»

         Розглянувши заяву громадської організації «Міньковецька», код ЄДРПОУ 39790483 про виділення земельної ділянки загальною площею 0,025 га в с.Міньківці, вул.Левицького під споруду подвійного призначення цивільного захисту, найпростіше укриття та тренажерний зал, враховуючи рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 122, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про адміністративну процедуру», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Відмовити Громадській організації «Міньковецька» в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,025 га в с.Міньківці, вул.Левицького, в зв’язку з відсутністю графічних матеріалів, на яких зазначено бажане місце розташування, не зазначено цільове призначення земельної ділянки та вид права (постійне користування, оренда).

2. Повідомити Громадську організацію «Міньковецька», про її право, відповідно до ч.1 ст.78, ч.3 ст.79, ст.80 Закону України «Про адміністративну процедуру», на оскарження цього рішення в судовому порядку.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та секретаря ради Ольгу ПРОКОПЕНКО.

Міський голова                                                                     Галина БІЛЕЦЬКА