Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №21 від 24.03.2023 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель ТОВ «Хортиця Нова»

24 Березень 2023

Рішення №21 від 24.03.2023 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель ТОВ «Хортиця Нова»

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцята сесія                                                                           Восьмого скликання

24.03.2023                                                                                                                                    №21

Про надання дозволу на розробку технічної

документації із землеустрою щодо

інвентаризації земель ТОВ «Хортиця Нова»

          Розглянувши клопотання ТОВ «Хортиця Нова» с.Миролюбівка, вул.—–, код ЄДРПОУ —— про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок під польовими дорогами за межами села Яроповичі з метою передачі в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, враховуючи рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», ст.ст.12, 22, 371, 791 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 35, 57 Закону України «Про землеустрій, міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Надати ТОВ «Хортиця Нова» дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення орієнтованою площею 30,0 га, під польовими і проектними польовими дорогами, запроектованими для доступу до земельних ділянок, розташованих у масиві земель сільськогосподарського призначення (крім польових доріг, що обмежують масив) за межами населеного пункту с.Яроповичі, з подальшою передачею в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2. Дозволити ТОВ «Хортиця Нова» замовити та виготовити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА