Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №21 від 20.01.2023 р. Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії Нехворощанської сільської ради народних депутатів двадцять першого скликання від 11.06.1993 року «Про передачу земельних ділянок у власність» (зі змінами)

20 Січень 2023

Рішення №21 від 20.01.2023 р. Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії Нехворощанської сільської ради народних депутатів двадцять першого скликання від 11.06.1993 року «Про передачу земельних ділянок у власність» (зі змінами)

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять восьма сесія

Восьмого скликання

20.01.2023

№21

Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії Нехворощанської сільської ради народних депутатів двадцять першого скликання від 11.06.1993 року «Про передачу земельних ділянок у власність» (зі змінами)

Розглянувши заяву громадянки Тетерук Людмили Юліанівни, жительки с.Нехворощ, ——– про внесення змін до рішення дванадцятої сесії Нехворощанської  сільської ради народних депутатів двадцять першого скликання від 11.06.1993 року «Про передачу земельних ділянок у власність» (зі змінами), враховуючи розроблену ТОВ «ГЕОМЕТР» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі(на місцевості), рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШУЄ:

  1. Внести зміни до дванадцятої сесії Нехворощанської сільської ради народних депутатів двадцять першого скликання від 11.06.1993 року «Про передачу земельних ділянок у власність» (зі змінами) в списку громадян виклавши п.36 в новій редакції:
    «36. Тетерук Людмила Юліанівна площа 0,85 га, в тому числі:
    – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд 0,25га по вул.——-,
    – для ведення особистого селянського господарства 0,48га по вул.—-,
    – для ведення особистого селянського господарства 0,12га по вул.—–».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА