Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №21 від 16.12.2022 р. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Перчук Л.О.

16 Грудень 2022

Рішення №21 від 16.12.2022 р. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Перчук Л.О.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять сьома сесія

Восьмого скликання

16.12.2022 р.

№21

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Перчук Л.О.

Розглянувши заяву громадянки Перчук Лариси Олександрівни жительки м. Андрушівка, вул. ХХХХХХ, Х кв. Х, іден. номер ХХХХХХХХХХ про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,0335 га в м. Андрушівка вул. ХХХХХ, Х, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-6300222272022 від 28.01.2022року, рекомендації постійної комісій та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 118, 121, 126, пп.5 п.27 Перехідних Положень Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Перчук Ларисі Олександрівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в м. Андрушівка вул. ХХХХХ, Х, загальною площею 0,0335 га.
  2. Передати Перчук Ларисі Олександрівні у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,0335га, кадастровий номер 1820310100:ХХ:ХХХ:ХХХХ.
  3. Громадянці Перчук Ларисі Олександрівні провести оформлення речового права на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА