Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Рішення №20 від 26.03.2021 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Капралову О.О.

26 Березень 2021

Рішення №20 від 26.03.2021 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Капралову О.О.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Шоста сесія Восьмого скликання

26.03.2021 №20

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Капралову О.О.

Розглянувши заяву громадянина Капралова Олексія Олеговича, жителя м. Києва, вул. Блакитного, 4 гуртожиток (іден. номер 3749011055) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд загальною площею 0,10 га в м.Андрушівка по вул.Чехова, 51,  враховуючи свідоцтво про право на спадщину за заповітом від 22.02.2019 року, Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності № 157247852 від 22.02.2019 року та рекомендації постійних комісій, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 118, 120, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 19, 55 Закону України «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати громадянину Капралову Олексію Олеговичу дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд  загальною площею 0,10га в м. Андрушівка по вул.Чехова, 51.
  2. Дозволити громадянину Капралову Олексію Олеговичу замовити та виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з пи-тань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунально-го господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.).

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА