Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №20 від 24.02.2023 р. Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії міської ради восьмого скликання від 21.12.2021 року № 9 «Про Програму розвитку та підтримки галузі охорони здоров’я Андрушівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки»

24 Лютий 2023

Рішення №20 від 24.02.2023 р. Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії міської ради восьмого скликання від 21.12.2021 року № 9 «Про Програму розвитку та підтримки галузі охорони здоров’я Андрушівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки»

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять дев’ята сесія                                                              Восьмого скликання

24.02.2023                                                                                                    №20

Про внесення змін до рішення шістнадцятої

сесії міської ради восьмого скликання від

21.12.2021 року №9 «Про Програму розвитку та

підтримки галузі охорони здоров’я Андрушівської

міської територіальної громади на 20222024 роки»

       Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», врахувавши рішення виконавчого комітету Андрушівської міської ради від 17.02.2023 №47, рекомендації постійної комісіїї з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, міська рада

ВИРІШУЄ:

          1.Внести зміни до рішення шістнадцятої сесії міської ради восьмого скликання від 21.12.2021 року №9 «Про Програму розвитку та підтримки галузі охорони здоров’я Андрушівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки», а саме: у розділі VII Програми «Виконання заходів Програми» п.3 стовпчик «Назва заходу» слова «Забезпечити профілактику, діагностику та лікування туберкульозу шляхом закупівлі туберкуліну, рентгенівської плівки, лабораторних витратних матеріалів» замінити на слова «Придбання розхідних матеріалів до портативних аналізаторів крові та сечі»; стовпчик «Очікуваний результат» слова «Організація виявлення та діагностики туберкульозу» замінити на слова «Покращення якості та доступності надання медичної допомоги».             

          2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів (Ткаченко Д.В.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Демченка С.Д.

Міський голова                                                                        Галина БІЛЕЦЬКА