Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №2 від 29.10.2021 р. Про затвердження детального плану території земельної ділянки

29 Жовтень 2021

Рішення №2 від 29.10.2021 р. Про затвердження детального плану території земельної ділянки

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тринадцята сесія

Восьмого скликання

29.10.2021

№2

Про затвердження детального плану території земельної ділянки

Відповідно до ст.ст.26, 31,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 8 ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», враховуючи протокол №1 від 27 вересня 2021 громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації детального плану території та рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,0834га по вул.Вобяна, 86 в м.Андрушівка Бердичівського району Житомирської області.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.)  та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкун В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА