Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №19 від 16.12.2022 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність Герасименку О.А., Герасименку І.А.

16 Грудень 2022

Рішення №19 від 16.12.2022 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність Герасименку О.А., Герасименку І.А.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять сьома сесія

Восьмого скликання

16.12.2022 р.

№19

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), з метою передачі у спільну сумісну власність Герасименку О.А., Герасименку І.А.

Розглянувши заяву громадян Герасименка Олександра Анатолійовича, іден. номер ХХХХХХХХХХ, Герасименка Ігоря Анатолійовича іден. номер ХХХХХХХХХХ, жителів м. Андрушівка вул. ХХХХХХ, ХХ, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,10 га в м. Андрушівка вул. ХХХХХХ, ХХ, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-7100670672022 від 28.10.2022року, рекомендації постійної комісій та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 89, 118, 121, 126, пп.5 п.27 Перехідних Положень Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Герасименку Олександру Анатолійовичу, Герасименку Ігорю Анатолійовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Андрушівка вул. ХХХХХХХ, ХХ, загальною площею 0,10 га.
  2. Передати Герасименку Олександру Анатолійовичу, Герасименку Ігорю Анатолійовичу у спільну сумісну власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,06га, кадастровий номер 1820310100:ХХ:ХХХ:ХХХХ.
  3. Громадянам Герасименку Олександру Анатолійовичу, Герасименку Ігорю Анатолійовичу провести оформлення речового права на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
  4. 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА