Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №184 від 14.07.2021 р. Про повідомну реєстрацію колективних договорів

14 Липень 2021

Рішення №184 від 14.07.2021 р. Про повідомну реєстрацію колективних договорів

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 14 липня 2021 р.

№184

Про повідомну реєстрацію колективних договорів

Керуючись статтею 15 Кодексу законів про працю України, пп.9 п.«б» ч.1 ст.34, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про колективні договори та угоди», постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року № 115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» із змінами, розглянувши колективний договір між адміністрацією Городківського закладу дошкільної освіти “Зернятко” в особі директора Огір Лідії Василівни та Андрушівською первинною профспілковою організацією працівників освіти та науки України в особі голови Коваленко І.С., виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Зареєструвати колективний договір між адміністрацією Городківського закладу дошкільної освіти “Зернятко” та Андрушівською первинною профспілковою організацією працівників освіти та науки України.
  2. Начальнику загального відділу Гриневич М.С. забезпечити внесення записів до реєстру колективних договорів, змін і доповнень до них.
  3.  Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Андрушівської міської ради Осадчого О.В.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА