Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №183 від 14.07.2021 р. Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна

14 Липень 2021

Рішення №183 від 14.07.2021 р. Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 14 липня 2021 р.

№183

Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна

Керуючись ст. 328, ст. 381 ЦК України, ст. 37, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 26-3Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, тимчасовим порядком реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна затвердженого ПКМ України від 27 березня 2019 р. № 367, розглянувши заяву гр. Загоруйко Лілії Юріївни від —- року про зміну адреси житлового будинку за номером — на — по вул. —–  у селі Гальчин Бердичівського району Житомирської області, свідоцтво про право на спадщину за законом на житловий будинок під номером —, по вул. ——- у селі Гальчин, враховуючи той факт, що під номером — вже існує житловий будинок на іншій земельній ділянці, з метою упорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна по вул.—— у селі Гальчин, Бердичівського району, Житомирської області, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Змінити адресу об’єкта нерухомого майна (житлового будинку) який належить гр. Загоруйко Лілії Юріївни, а саме: реквізит адреси номер будинку — (——) замінити на номер будинку — (——) по вул. —–, село Гальчин, Бердичівського району, Житомирської області.
  2. Відділу комунальної власності, містобудування та архітектури (Комінарець А.О.) забезпечити внесення інформації про зміну реквізиту адреси об’єкта нерухомого майна до реєстру адрес, та направити копію даного рішення до відділу реєстру виборців Бердичівської РДА.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА