Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №18 від 20.01.2023 р. Про передачу у власність земельної ділянки Козак Г.М.

20 Січень 2023

Рішення №18 від 20.01.2023 р. Про передачу у власність земельної ділянки Козак Г.М.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять восьма сесія

Восьмого скликання

20.01.2023

№18

Про передачу у власність земельної ділянки Козак Г.М.

Розглянувши заяву громадянки Козак Ганни Миколаївни жительки м.Андрушівка, ————— про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд загальною площею 0,0775 га в м.Андрушівка, ——————–, враховуючи договір дарування житлового будинку від 27.12.2022 року, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №—— від 27.12.2022 року та рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 79¹, 116, 121, 126 Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШУЄ:

  1. Передати громадянці Козак Ганні Миколаївні у власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,0775 га в м.Андрушівка, ——– із земель комунальної власності Андрушівської міської ради, кадастровий номер ——–. 
  2. Громадянці Козак Ганні Миколаївні провести оформлення речового права на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА