Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №174 від 21.06.2024 р. Про надання висновку органу опіки та піклування  про визначення місця проживання дитини Січевої А.О.

21 Червень 2024

Рішення №174 від 21.06.2024 р. Про надання висновку органу опіки та піклування  про визначення місця проживання дитини Січевої А.О.

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 21 червня 2024 р.                                                                                           № 174 

Про надання висновку органу опіки

та піклування  про визначення місця

проживання дитини П.І.П.

Відповідно до статті 52, статті 32, частини 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сімейного кодексу України, Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», відповідно до ухвали Андрушівського районного суду від 24.04.2024 року по справі №272/460/24, та враховуючи пропозиції комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Андрушівської міської ради від 14.06.2024 р. (протокол № 11), виконавчий комітет Андрушівської міської ради

В И Р І Ш У Є:

         1. Надати висновок органу опіки та піклування Андрушівської міської ради про визначення місця проживання дитини П.І.П., ХХХХ року народження, з батьком П.І.П., ХХХХ року народження, що додається.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія ДЕМЧЕНКА

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА