Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №173 від 21.06.2024 р. Про влаштування до медичного реабілітаційного центру «Місто Добра» Благодійного фонду «Місто Добра» малолітнього Таргонського Магомета Арсенійовича.

21 Червень 2024

Рішення №173 від 21.06.2024 р. Про влаштування до медичного реабілітаційного центру «Місто Добра» Благодійного фонду «Місто Добра» малолітнього Таргонського Магомета Арсенійовича.

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 21 червня 2024 р.                                                                                         № 173

Про влаштування до медичного реабілітаційного центру «Місто Добра» Благодійного фонду «Місто Добра» малолітнього П.І.П.

Відповідно  до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 6, 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», пункту 35 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дітей», враховуючи необхідність забезпечення прав та законних інтересів дитини, позбавленої батьківського піклування, з інвалідністю, на одержання освіти, спеціалізованої медичної допомоги та послуг за доглядом, на підставі рішення комісії  з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Андрушівської міської ради від 14 червня 2024 року (протокол № 11), виконавчий комітет Андрушівської міської ради

В И Р І Ш У Є:

 1. Направити для влаштування до медичного реабілітаційного центру «Місто Добра» Благодійного фонду «Місто добра» дитину, позбавлену батьківського піклування, малолітнього П.І.П., ХХХХ року народження.

2. Покласти на заступника голови правління з питань фінансового, соціального та медичного забезпечення Благодійного фонду «Місто добра» Левченка Дениса Володимировича повноваження законного представника малолітнього П.І.П., ХХХХ року народження на час перебування в центрі.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія ДЕМЧЕНКА

Міський голова                                                                                  Галина БІЛЕЦЬКА