Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №17 від 25.04.2024 р. Про продовження терміну дії оренди земельної ділянки Хоменко Л.В.

25 Квітень 2024

Рішення №17 від 25.04.2024 р. Про продовження терміну дії оренди земельної ділянки Хоменко Л.В.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок четверта сесія                                                                          Восьмого скликання

25.04.2024                                                                                                   №17

Про продовження терміну дії оренди

земельної ділянки Хоменко Л.В.

         Розглянувши заяву громадянки Хоменко Лариси Володимирівни, жительки м.Андрушівка, вул.——, іден.номер —— про продовження терміну оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі загальною площею 0,0281 га в м.Андрушівка, вул.—–, враховуючи Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права №—– від 13.07.2022 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 93, 124, 126, 1261, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Продовжити Хоменко Ларисі Володимирівні термін дії оренди на 2(два) роки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі загальною площею 0,0281 га в м.Андрушівка, вул.—–, кадастровий номер ——.

2. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 10(десять) відсотків нормативної грошової оцінки.

3. Громадянці Хоменко Ларисі Володимирівні в місячний термін провести реєстрацію додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та секретаря ради Ольгу ПРОКОПЕНКО.

Міський голова                                                                     Галина БІЛЕЦЬКА