Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №17 від 25.02.2022 р. Про надання згоди на списання комунального майна

25 Лютий 2022

Рішення №17 від 25.02.2022 р. Про надання згоди на списання комунального майна

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Дев’ятнадцята сесія

Восьмого скликання

25.02.2022

№17

Про надання згоди на списання комунального майна

Відповідно до статей 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок списання комунального майна, що перебуває у комунальній власності Андрушівської міської ради, затвердженого рішенням четвертої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання №5 від 29.01.2021 року, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин, міська рада:

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на списання з балансу КП Андрушівської міської ради АНДРУШІВКАБЛАГОУСТРІЙ транспортних засобів в зв’язку із непридатністю для подальшого використання, а саме:
    1. Навантажувач ТО -30;
    2. Кран автомобільний  на базі ЗІЛ.
  2. Затвердити акт списання транспортних засобів.
  3. Списання основних засобів оформити відповідно до чинного законодавства України.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА