Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №17 від 18.08.2021 р. Про виплату комісії міському голові

18 Серпень 2021

Рішення №17 від 18.08.2021 р. Про виплату комісії міському голові

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Одинадцята сесія

Восьмого скликання

18.08.2021

№17

Про виплату міському голові

Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України «Про впорядкування  структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 9 березня  2006р. №268 (із змінами і доповненнями), колективного договору Андрушівської міської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Виплатити з нагоди ювілейної дати міському голові Галині БІЛЕЦЬКІЙ одноразову премію в розмірі 100 % посадового окладу  в межах  затвердженого фонду  оплати праці.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів   (Ткаченко Д.В.) та секретаря міської ради Прокопенко О.В.

Міський голова Галина  БІЛЕЦЬКА